Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2010.04.09. 10:32
Tisztelt Szaki Kft!

Kb: 2 éve használom piros terméküket a legnagyobb megelégedésemre!:)

Pécsi vagyok, de Székesfehérváron dolgozom.
Problémám, hogy Pécsett 1 helyen tudom csak elérni terméküket egy üzag-kúton, de ott aranyárban adják, és csak a 125-ös kiszerelést...:(

Szfehérváron ahol szoktam vásárolni -NOVA autósolt-, mert jó árban adják, oda meg olyan ritkán megy az értékesítőjük, hogy lassan 2 hónapja képtelen vagyok beszerezni terméküket...:(

Nem értem, hogy ha van területi képviselőjük, akkor neki miért nem szívügye az áru megfelelő terítése??!
Érthetetlen!

Ajánlottam kollégáimnak is terméküket, de mivel többszöri keresés után sem tudják megvásárolni, nem érdekli őket, hisz nem fognak állandóan ez után kujtorogni...

Elszomorítónak tartom, hogy itt egy kiváló magyar termék, és maga az értékesítő rendszerük akadályozza meg, hogy az egész ország autósköre ezt használja a drága és silány külföldi "csodák" helyett, de mit tegyen az autós, ha nem tudja elérni terméküket?? 🙁

Sürgősen tenni kéne valamit ezen a téren, mert ez a helyzet egyikünk helyzetét sem segíti...

Várom válaszukat autóstársaim nevében is!

email-címem: attilagm@gmail.com

Tisztelettel: Tóth Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft