A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Attila!
Az értékesítési hálózatunk talán legjobb Mo.-on. Megyünk kéthetente még a partneren kivüli kereskedésekhez is, akik még nem vettek soha de a tulaj használja csak nem akarja árulni, vagy egyéb kifogással jön.
Probléma a kereskedői szellembe van.
ad.1. Fukar módon 2-4db-ot vesznek ott is pénzre hivatkozva, ahol napi 10db ot is el tudnának adni.
ad2. Ránk fogják hogy nem megyünk, holott mindíg ott vagyunk és győzködjük az autós boltokat is.
ad.3. Helyszini ingyenes kinálgatásokkal odacsábítjuk a vevőt, de ennek ellenére sem akarnak készletezni.
ad4. Az előzőek alapján olyan vákum, űr, kereslet van a piacon, hogy boltonként napi 10-15 vásárlást szalasztunk el. És nem tudjuk meggyőzni a tulajokat, hogy nyereség kiesés. Nomeg bolt-szégyen!!
ad.3. Ilyen módon kb. 5szörösétől többet lehetne eladni, ami azt jelenti az előállítása 20%-kal olcsóbb lenne. De ezzel a trehánysággal és goldolkodás móddal nem tudunk mit tenni.
Végezetül ajánlom, hogy Pécsett a Tusnádi urat hívja fel és több tucat helyet tud mondani bármelyik önhöz közel lévő utcában. A munkahelye körül pedig a Balatoni Zsolt mondja a ker. helyeket. Telefon számuk a képviseletek menüpontba.
Köszönöm a felvetést, mert a kereskedelmi egységek a gátja a fejlődésünknek. Míg az ötféle termékből egyfélét tart a kereskedő, mert Ő majd eldönti melyik kell a szortimentből a vevőnek addig nincs miről beszélni.
Míg lát 1db-ot a polcon addig nem vásárol feltöltést inkább kéthétig 50 embernek azt mondja nincs!!!!!!! Nem jönnek ezek a szemét képviselők. Modják a vevőnek. Ha egy darab sincs még sokszor akkor sem vesznek, mert most sok a kifizettlen adósságuk azt mondják. Bevásároltak ebből-abból és már hónapok óta azokat a bóvlikat nem tudják eladni.
De az nem számít hogy a SPURI termékeket 14szer eladta volna, és 14szer fordult volna meg jó árrássel.
Ja igen Ők a 30-40% árrést semmibe nem nézik mégha havi szinten háromszoros a forgási sebessége is. Az ugye 90-120% körüli árrés. Sajnos ez a mentalitás. Harcolunk ellenne, de igen eredménytelenül.
Tisztelet a kivételnek, mert aki okos és meglátta benne a rációt, ezeknek az autósboltoknak kéthetente minden tipusból 20-40et szállítunk, a mi összességbe 120-250 körül mozog. Ők csak megemlítik a vevőignek, hogy próbáld ki, megéri. A termék már később bizonyít és eladja magát. Most néztem meg 7244 helyre szállítunk az országba. ez azt hiszem szép. Most mennem kell, ennyit erről!!
Köszi a felvetést!! Farkas Kálmán
Az értékesítési hálózatunk talán legjobb Mo.-on. Megyünk kéthetente még a partneren kivüli kereskedésekhez is, akik még nem vettek soha de a tulaj használja csak nem akarja árulni, vagy egyéb kifogással jön.
Probléma a kereskedői szellembe van.
ad.1. Fukar módon 2-4db-ot vesznek ott is pénzre hivatkozva, ahol napi 10db ot is el tudnának adni.
ad2. Ránk fogják hogy nem megyünk, holott mindíg ott vagyunk és győzködjük az autós boltokat is.
ad.3. Helyszini ingyenes kinálgatásokkal odacsábítjuk a vevőt, de ennek ellenére sem akarnak készletezni.
ad4. Az előzőek alapján olyan vákum, űr, kereslet van a piacon, hogy boltonként napi 10-15 vásárlást szalasztunk el. És nem tudjuk meggyőzni a tulajokat, hogy nyereség kiesés. Nomeg bolt-szégyen!!
ad.3. Ilyen módon kb. 5szörösétől többet lehetne eladni, ami azt jelenti az előállítása 20%-kal olcsóbb lenne. De ezzel a trehánysággal és goldolkodás móddal nem tudunk mit tenni.
Végezetül ajánlom, hogy Pécsett a Tusnádi urat hívja fel és több tucat helyet tud mondani bármelyik önhöz közel lévő utcában. A munkahelye körül pedig a Balatoni Zsolt mondja a ker. helyeket. Telefon számuk a képviseletek menüpontba.
Köszönöm a felvetést, mert a kereskedelmi egységek a gátja a fejlődésünknek. Míg az ötféle termékből egyfélét tart a kereskedő, mert Ő majd eldönti melyik kell a szortimentből a vevőnek addig nincs miről beszélni.
Míg lát 1db-ot a polcon addig nem vásárol feltöltést inkább kéthétig 50 embernek azt mondja nincs!!!!!!! Nem jönnek ezek a szemét képviselők. Modják a vevőnek. Ha egy darab sincs még sokszor akkor sem vesznek, mert most sok a kifizettlen adósságuk azt mondják. Bevásároltak ebből-abból és már hónapok óta azokat a bóvlikat nem tudják eladni.
De az nem számít hogy a SPURI termékeket 14szer eladta volna, és 14szer fordult volna meg jó árrássel.
Ja igen Ők a 30-40% árrést semmibe nem nézik mégha havi szinten háromszoros a forgási sebessége is. Az ugye 90-120% körüli árrés. Sajnos ez a mentalitás. Harcolunk ellenne, de igen eredménytelenül.
Tisztelet a kivételnek, mert aki okos és meglátta benne a rációt, ezeknek az autósboltoknak kéthetente minden tipusból 20-40et szállítunk, a mi összességbe 120-250 körül mozog. Ők csak megemlítik a vevőignek, hogy próbáld ki, megéri. A termék már később bizonyít és eladja magát. Most néztem meg 7244 helyre szállítunk az országba. ez azt hiszem szép. Most mennem kell, ennyit erről!!
Köszi a felvetést!! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások