Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
fulcsii fulcsii írta ekkor 2003.12.17. 21:00
Helló!
Vásároltam Spurit beleöntöttük a megfeleő mennyiséget az üzemanyagba. az alapjáraton már 150km-után válltozás történt, kb. 100-al megemelkedett és stabilabb maradt. Viszont, elkezdett füstölni az autó, világoskék füstö jön!
Lehet hogy a spuri hatása? Lessz nekem zöldkártyám?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft