A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHelló!
Vásároltam Spurit beleöntöttük a megfeleő mennyiséget az üzemanyagba. az alapjáraton már 150km-után válltozás történt, kb. 100-al megemelkedett és stabilabb maradt. Viszont, elkezdett füstölni az autó, világoskék füstö jön!
Lehet hogy a spuri hatása? Lessz nekem zöldkártyám?
Vásároltam Spurit beleöntöttük a megfeleő mennyiséget az üzemanyagba. az alapjáraton már 150km-után válltozás történt, kb. 100-al megemelkedett és stabilabb maradt. Viszont, elkezdett füstölni az autó, világoskék füstö jön!
Lehet hogy a spuri hatása? Lessz nekem zöldkártyám?
Legutóbbi hozzászólások