A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSajnos nagyon sok múlik az eladón! Amikor megismerkedtem a termékkel egy Mazdás Clubban ajánlották. Hozzám közel eső helyen vásároltam a piros 3600, míg a kék 6400 ft volt. Megvettem a a kéket, mert nagyon jókat mondtak róla. Először semmi, így csalódtam.:( Ugye a dobozokon ott van a weboldal. Beleolvasgattam, kérdezősködtem a Vendégkönyvben, és lám csodát több mint 2 éve használom már a második kocsiban. Persze írtam egyből a Farkas Úrnak, hogy nézzenek szét a forgalmazóknál, mert tudom, hogy az ár ajánlott ár, de a 3600 és a 6400 nem kis felár. Ja és semmit nem mondott az eladó, csak betöltöd azt jó....
Általában 10-esével vásárlom, mert sokan kérnek a környezetemben. Remélem még sokan "rákattannak" a termékre. Üdv, Göbi
Általában 10-esével vásárlom, mert sokan kérnek a környezetemben. Remélem még sokan "rákattannak" a termékre. Üdv, Göbi
Legutóbbi hozzászólások