A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTóth Attilának!
Külön tájékozódtam az üzlet felől. Nem akarom a tulajt megsérteni, ezért csak rövid tényt közlök! A Tusnádi Péter úr fog itt írni még néhány közeli helyet ahol olcsóbb, és kartonra vesznek. Kb. 1-2nap és megjelenik!!
Az egyszemélyes boltba a tulaj áll a pult mögött, ez biztos. Nemrég nyitott ki újra, mert bevolt zárva. Kicsit érdekes a mentalitása a tulajnak. Hiába gyözködtük, hogy mások kartonszámra adják el innen nem messze, meg se hallgatta képviselőnket. Ő nem néz semmibe se 20-30e. ft-ot, azért fel sem kel akkor aznap. Mindenkinek szive-joga hogyan üzletel. Ezt mi tiszteletbe tartjuk!! A többi boltos mindenkinek ajálja, sőt ömlegve meséli a jó tapasztalatait. Jót akar a vevőinek, kiszámítják, hogy mennyi marad a vevő zsebébe haszonként. Sőt a javítási költségekről és az üzembiztosságról nem is beszélve. Egymásnak mesélik az anekdótákat a vevő és az eladók, hogy a különböző autóknál hogyan is viselkedik a SPURI.
Úgy érzem így kellene működni az emberi kapcsolatoknak. De nem vagyunk egyformák.
Másrészt ha valahol a félliteres 200ft-tal drágább, még az sem vészes, mert 250 liternél 1ft sincs az üzemanyag többlet. A SPURI pedig 210ft-os mostani gázolaj árnál a 21ft-ot bőven hozza. Benzinnél pedig mégtöbbet. A kereskedéseknek már ezen túl kellene lépni.
Továbbá minden bolt előtt egyforma igen nagy kedvezményt tudunk nyújtani mennyiségi tartós vásárlás esetén. Ha tizedjére is megy a képviselő és mindíg 2-3db-ot vesz és csak egy féléből akkor ezért képviselő már tizenegyszeres látogatása után elkerüli a boltot, hisz a másik helyen egy kis dumával már két kartonnal többet vesznek le. Sőt bakker rövid idő alatt el is adják.
Hát ez a tény, és ezért ne sértődjön meg senki. Képviselőink ember feletti erőfeszítéseket tesznek, hogy megértsék a kereskedők, mamár az adalékolás napi szükséglet. Lehet vele keresni rendesen, hisz ennek apropóján mást is meglát a boltba a vevő és megveszi. Magyarul húzó, vevőcsalogató alapvető cikk lett a SPURI.
Ennyit dióhéjban erről! Mi lenne ha bővebben kifejteném. Ugye?? Köszi mégegyszer a felvetést. További élvezetes, balesetmentes vezetést. Farkas Kálmán
Külön tájékozódtam az üzlet felől. Nem akarom a tulajt megsérteni, ezért csak rövid tényt közlök! A Tusnádi Péter úr fog itt írni még néhány közeli helyet ahol olcsóbb, és kartonra vesznek. Kb. 1-2nap és megjelenik!!
Az egyszemélyes boltba a tulaj áll a pult mögött, ez biztos. Nemrég nyitott ki újra, mert bevolt zárva. Kicsit érdekes a mentalitása a tulajnak. Hiába gyözködtük, hogy mások kartonszámra adják el innen nem messze, meg se hallgatta képviselőnket. Ő nem néz semmibe se 20-30e. ft-ot, azért fel sem kel akkor aznap. Mindenkinek szive-joga hogyan üzletel. Ezt mi tiszteletbe tartjuk!! A többi boltos mindenkinek ajálja, sőt ömlegve meséli a jó tapasztalatait. Jót akar a vevőinek, kiszámítják, hogy mennyi marad a vevő zsebébe haszonként. Sőt a javítási költségekről és az üzembiztosságról nem is beszélve. Egymásnak mesélik az anekdótákat a vevő és az eladók, hogy a különböző autóknál hogyan is viselkedik a SPURI.
Úgy érzem így kellene működni az emberi kapcsolatoknak. De nem vagyunk egyformák.
Másrészt ha valahol a félliteres 200ft-tal drágább, még az sem vészes, mert 250 liternél 1ft sincs az üzemanyag többlet. A SPURI pedig 210ft-os mostani gázolaj árnál a 21ft-ot bőven hozza. Benzinnél pedig mégtöbbet. A kereskedéseknek már ezen túl kellene lépni.
Továbbá minden bolt előtt egyforma igen nagy kedvezményt tudunk nyújtani mennyiségi tartós vásárlás esetén. Ha tizedjére is megy a képviselő és mindíg 2-3db-ot vesz és csak egy féléből akkor ezért képviselő már tizenegyszeres látogatása után elkerüli a boltot, hisz a másik helyen egy kis dumával már két kartonnal többet vesznek le. Sőt bakker rövid idő alatt el is adják.
Hát ez a tény, és ezért ne sértődjön meg senki. Képviselőink ember feletti erőfeszítéseket tesznek, hogy megértsék a kereskedők, mamár az adalékolás napi szükséglet. Lehet vele keresni rendesen, hisz ennek apropóján mást is meglát a boltba a vevő és megveszi. Magyarul húzó, vevőcsalogató alapvető cikk lett a SPURI.
Ennyit dióhéjban erről! Mi lenne ha bővebben kifejteném. Ugye?? Köszi mégegyszer a felvetést. További élvezetes, balesetmentes vezetést. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások