Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Tóth Attila Tóth Attila írta ekkor 2010.04.13. 14:28
Kedves Farkas és Tusnádi Úr!

Mindkettőjüknek köszönöm a gyors, és hiteles tájékoztatást!
Leírásuk alapján valóban érdekes a tulaj -nem tudtam, hogy ő áll a pult mögött- és a hozzá hasonlók hozzáállása a saját üzletükhöz... 🙁

Köszönöm Tusnádi Úr jelentkezését és ajánlatait, rövidesen keresni fogom telefonon, az árusító boltok elérhetősége ügyében.

Egyébként annak idején azért választottam a NOVA-boltot, mert ott a piros SPURI 2490 volt, míg volt, ahol 500-al is drágábban akarták adni, tehát nem 200-al. És -elnézést-, de flakononként az 500 ft is sok pénz, még ha másnak ennyi esetleg nem is számít...
Ez 2 éve volt, természetesen azóta lehet, hogy olcsóbb lett a drágább boltokban is...

Köszi még egyszer az infókat!

További szép napot, üdvözlettel: Tóth Attila
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft