A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt gyártó!
közel 1éve használjuk a piros spurit 1.6hdi-be és disel 1,9berlingóba és mit mondhatnék több litert lefüstöltünk és maximálisan meg vagyunk elégedve a termékükkel!
Szerintem már spuri nélkül nem is tankolunk többet:))))
üdv:norisz
közel 1éve használjuk a piros spurit 1.6hdi-be és disel 1,9berlingóba és mit mondhatnék több litert lefüstöltünk és maximálisan meg vagyunk elégedve a termékükkel!
Szerintem már spuri nélkül nem is tankolunk többet:))))
üdv:norisz
Legutóbbi hozzászólások