A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Norbert!
Köszönettel vettem irását. Megfogalmazta a hitvallását a SPURI-nak. Valahogy eddig nem tudtuk megfogalmazni röviden, tömören. Talán így hangzana több variációba:
-Aki nem használja pórul jár a pénztárcája!
-A tények azt mutatják, a SPURI-t az okosok használják!
-Kiváló üzembiztonságot szeretne?? Kulcssó csak a SPURI lehetne!
-Nem lehet mindenki autó diagnoszta, mert akkor minden jármű csak SPURI-t fogyasztana!!
-Ha gyógyszer kellene az autódnak, nem tud szólni:
"A rosz kaját SPURI-val kell pótolni!"
Összegezve és lezárva az a célunk, hogy minden járműtulajdonos rádöbbenjen, hogy ez a tisztán magyar termék hasznot hoz. Először nyilván csak hallja róla a sok jót és nem hiszi el. De, ha precizen megméri a fogyasztást akkor rájön a lényegre. Ha nem falábú mint egyesek, akkor azt a 10% fölötti energia többletet érzi tán!! Mert ennek minden belső égésű motorban működni kell!! Nem lehet kifogásokat keresni. Ha nem jön ki az előny azt valamiért kiskomám te nem tudtad precízen kimutatni! De erről esetről esetre kell beszélnünk, hova szökött el az energia többlet. Köszi mégegyszer a bejegyzést, és járj jól az utakon! Üdv. Farkas Kálmán
Köszönettel vettem irását. Megfogalmazta a hitvallását a SPURI-nak. Valahogy eddig nem tudtuk megfogalmazni röviden, tömören. Talán így hangzana több variációba:
-Aki nem használja pórul jár a pénztárcája!
-A tények azt mutatják, a SPURI-t az okosok használják!
-Kiváló üzembiztonságot szeretne?? Kulcssó csak a SPURI lehetne!
-Nem lehet mindenki autó diagnoszta, mert akkor minden jármű csak SPURI-t fogyasztana!!
-Ha gyógyszer kellene az autódnak, nem tud szólni:
"A rosz kaját SPURI-val kell pótolni!"
Összegezve és lezárva az a célunk, hogy minden járműtulajdonos rádöbbenjen, hogy ez a tisztán magyar termék hasznot hoz. Először nyilván csak hallja róla a sok jót és nem hiszi el. De, ha precizen megméri a fogyasztást akkor rájön a lényegre. Ha nem falábú mint egyesek, akkor azt a 10% fölötti energia többletet érzi tán!! Mert ennek minden belső égésű motorban működni kell!! Nem lehet kifogásokat keresni. Ha nem jön ki az előny azt valamiért kiskomám te nem tudtad precízen kimutatni! De erről esetről esetre kell beszélnünk, hova szökött el az energia többlet. Köszi mégegyszer a bejegyzést, és járj jól az utakon! Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások