Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
JOCO JOCO írta ekkor 2003.12.19. 15:00
Először is üdvözlök mindenkit.2006.Szept.5.-i elkeseredett hangvételü hozzászólásom meghozta eredményét.Engedjétek meg,hogy leírjam mi is történt valójában.Remélem segithetek másoknak is akik hasonló képpen járnak mint én.A SPURI adalék egész egyszerűen végezte a feladatát és az üzemenyagszűrőben kötött ki az összes szennyeződés.Azért volt a megnövekvő fogyasztás mivel azt eldugitotta.A szűrő cseréje után egy ménest kapott az autó motorja és a fogyasztásom 4,9l volt (kb 230 km után)Úgyhogy a fogyasztásnövekedés arra enged következtetni,hogy a tank tele volt kosszal.A SPURI egész egyszerüen és rövid időn belűl kitakarította az egész rendszert.Én ezek után csak bátoritani tudok mindenkit az adalék használatára.EZ MŰKÖDIK!Bárkinek szivesen emesélem részletesen is.KÖszönet Balatoni Zsoltnak Drozdik Lászlónak és Csapó Attilának a segitségért.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft