A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt attila!
Nem nyilatkozunk más termékről, hiszen nem lenne etikus!
Összessségbe azzal zárom ezt témát, majd az idő megmutatja a választ önnek. A vásárlók eldöntik! Lehet, hogy nem is kell 17 évet várni a véleményekre. Mi 2-3 év múlva igen attraktív megoldásokkal fogunk megjelenni. Most azonban gőzerővel folynak több szálon a kisérletek. És ezek igéretesek.
Jelenleg is a Miskolc Rally-n élesben debütáltunk egy olyan megoldással, ami a kúti 95-ös olcsó benzin ion-toforézis változata. Lényege, hogy sem az atomi összetétel sem a molekula konfigorációk nem változnak.
De még is más a benzin. Ezt kutatjuk hogyan lehet megoldani a benzinkutaknál? Hiszen ha semmit nem adalékolunk annak ugyebár nincs jövedéki adó tartalma!!!! A százszor semmi, az ugye nulla. Tehát a szabályok előtt kell járni egy lépéssel. Mondok egy példát:
Régen betonacélt tettek a födémgerendába és már betonozták is. Ez a házgyárba is folyt. Közbe valami russzki kitalálta, hogy feszítsük ki a betonacélt mint a bőgőhurt és úgy betonozzuk be. Ha a beton kötési súrlódási határfeszültsége eléri a 70%-ot elengedik a pászmákat. A fődémelemek teherbírása mindjárt másfélszeres lett. Pedig ugyanazt a betont és acélt használták. Nos innen jött az ötlet. De ez hatalmas munka mire befejezzük.
A JG-2 termékünk ennek egy előhirnökének számított évekkel ezelőtt. Igen szép többszázezres eladási volumennel igazolni látszik a tény, hogy csak a kimagaslóan jó minőségű terméknek van csak jövöje. A piaci szegmensben csak elsőnek szabad lenni. Az után következőknek nem lesz akkora nyeresége hogy gőzerővel fejlesszen legalább 20-30 évig kitartóan. Mert 1-2év az itt nulla. Ennyit dióhéjban. Köszönöm felvetését!
Farkas Kálmán
Nem nyilatkozunk más termékről, hiszen nem lenne etikus!
Összessségbe azzal zárom ezt témát, majd az idő megmutatja a választ önnek. A vásárlók eldöntik! Lehet, hogy nem is kell 17 évet várni a véleményekre. Mi 2-3 év múlva igen attraktív megoldásokkal fogunk megjelenni. Most azonban gőzerővel folynak több szálon a kisérletek. És ezek igéretesek.
Jelenleg is a Miskolc Rally-n élesben debütáltunk egy olyan megoldással, ami a kúti 95-ös olcsó benzin ion-toforézis változata. Lényege, hogy sem az atomi összetétel sem a molekula konfigorációk nem változnak.
De még is más a benzin. Ezt kutatjuk hogyan lehet megoldani a benzinkutaknál? Hiszen ha semmit nem adalékolunk annak ugyebár nincs jövedéki adó tartalma!!!! A százszor semmi, az ugye nulla. Tehát a szabályok előtt kell járni egy lépéssel. Mondok egy példát:
Régen betonacélt tettek a födémgerendába és már betonozták is. Ez a házgyárba is folyt. Közbe valami russzki kitalálta, hogy feszítsük ki a betonacélt mint a bőgőhurt és úgy betonozzuk be. Ha a beton kötési súrlódási határfeszültsége eléri a 70%-ot elengedik a pászmákat. A fődémelemek teherbírása mindjárt másfélszeres lett. Pedig ugyanazt a betont és acélt használták. Nos innen jött az ötlet. De ez hatalmas munka mire befejezzük.
A JG-2 termékünk ennek egy előhirnökének számított évekkel ezelőtt. Igen szép többszázezres eladási volumennel igazolni látszik a tény, hogy csak a kimagaslóan jó minőségű terméknek van csak jövöje. A piaci szegmensben csak elsőnek szabad lenni. Az után következőknek nem lesz akkora nyeresége hogy gőzerővel fejlesszen legalább 20-30 évig kitartóan. Mert 1-2év az itt nulla. Ennyit dióhéjban. Köszönöm felvetését!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások