Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zoltán Nagy Zoltán írta ekkor 2010.04.26. 07:40
Tisztelt Farkas Kálmán úr!

már rengeteg hozzászólást olvastam és felbátorodtam hogy én is kérdezzek egyet! 😀

nekem egy negyedliteres japán 4T gépem van, léghűtéses. gyárilag 98as benzint javallnak bele, de régebben olvastam hogy a kék spuri +95ös ugyanazt nyutja. Hadd kérdezzem meg, milyen keverési arányt ajánl? valmaint azt is megérdeklődném, hogy ha 98ashoz teszem a kék adalékot akkor további plusszt érek el? Remélem nem tettem fel hülye kérdéseket, segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel,
NagyZ
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft