A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán úr!
már rengeteg hozzászólást olvastam és felbátorodtam hogy én is kérdezzek egyet! 😀
nekem egy negyedliteres japán 4T gépem van, léghűtéses. gyárilag 98as benzint javallnak bele, de régebben olvastam hogy a kék spuri +95ös ugyanazt nyutja. Hadd kérdezzem meg, milyen keverési arányt ajánl? valmaint azt is megérdeklődném, hogy ha 98ashoz teszem a kék adalékot akkor további plusszt érek el? Remélem nem tettem fel hülye kérdéseket, segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel,
NagyZ
már rengeteg hozzászólást olvastam és felbátorodtam hogy én is kérdezzek egyet! 😀
nekem egy negyedliteres japán 4T gépem van, léghűtéses. gyárilag 98as benzint javallnak bele, de régebben olvastam hogy a kék spuri +95ös ugyanazt nyutja. Hadd kérdezzem meg, milyen keverési arányt ajánl? valmaint azt is megérdeklődném, hogy ha 98ashoz teszem a kék adalékot akkor további plusszt érek el? Remélem nem tettem fel hülye kérdéseket, segítségét előre is köszönöm, üdvözlettel,
NagyZ
Legutóbbi hozzászólások