A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves kálmán!
Köszönöm válaszát, igazat adok, bár kiváncsi lettem volna szakmai véleményükre.
További sok sikert a kitartó fejlesztésekhez, várjuk mielőbbi, újabb kiváló termékeiket!
Addig is megelégedettséggel használjuk az eddigieket!
Üdvözlettel: T. Attila
Köszönöm válaszát, igazat adok, bár kiváncsi lettem volna szakmai véleményükre.
További sok sikert a kitartó fejlesztésekhez, várjuk mielőbbi, újabb kiváló termékeiket!
Addig is megelégedettséggel használjuk az eddigieket!
Üdvözlettel: T. Attila
Legutóbbi hozzászólások