A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációVálasz Nagy Zoltánnak!
A 98-as gépkönyvi benzinnél maradjunk az első körben, mivel ennek a sürítési arányát nem tudni ezért 50 literbe málfélszerest ajánlok ami 1,5 dl.
Második lépés. 95-be azért jobb mert nincs elrontva 5-10% olcsó oktán növelővel mint pld az etanol aminek viszont az égési energiája sokkal kevesebb. És rétegesebb benzin is, amit lehet szekvenciálni. Ki kell ugyanezt a JG-2 arányt próbálni a 95-be is. Ekkor kiderül. Ha nem ropog el magas fordulaton sem akkor csak a 95-öt ajánlom amig SPURI-t használsz. Mindenkinek ez volt a hatékonyabb! Írd meg mit tapasztaltál, milyen márkájú géped van, hagy okosodjunk. Minden motor karakterisztikája más.
Köszi a kérdést. Farkas Kálmán
A 98-as gépkönyvi benzinnél maradjunk az első körben, mivel ennek a sürítési arányát nem tudni ezért 50 literbe málfélszerest ajánlok ami 1,5 dl.
Második lépés. 95-be azért jobb mert nincs elrontva 5-10% olcsó oktán növelővel mint pld az etanol aminek viszont az égési energiája sokkal kevesebb. És rétegesebb benzin is, amit lehet szekvenciálni. Ki kell ugyanezt a JG-2 arányt próbálni a 95-be is. Ekkor kiderül. Ha nem ropog el magas fordulaton sem akkor csak a 95-öt ajánlom amig SPURI-t használsz. Mindenkinek ez volt a hatékonyabb! Írd meg mit tapasztaltál, milyen márkájú géped van, hagy okosodjunk. Minden motor karakterisztikája más.
Köszi a kérdést. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások