Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zoltán Nagy Zoltán írta ekkor 2010.04.26. 12:32
Tisztelt Kálmán Úr!

köszönöm szépen gyors válaszát! 😀 jelen pillanatban a gépben öhm soklábú kutyás 98as van, 50L-hez 1dl arányban. érezhetően jobb lett a gép,mivel üres tankba öntöttem bele tankolás előtt. ma már ezzel jöttem munkába. A gyári könyvecskéje irja a 97feletti benzint, és aszem 9,5es kompressziót határoz meg. Tudom manapság ez már nem nagy szám. A gép pedig egy Yamaha Sr 250es motorkerékpár, légy-hűtéses, 80as évek technikája. Igaza van most hogy néztem a blokkot, tényleg magasabb a bio tartalma a benzinnek, igazad van akkor ezzel javithatják. Most még megvárom akkor hogy elfogyjon belőle teljesen, utána pedig tankolok 95öset, 1,5dl-es keverési aránnyal ahogy irtad. 😀

amugy tényleg öszintén hadd dicsérjem munkájukat, mert tényleg jobb lett tőle a gép, és nem csak az érzet diktálja ezt, hanem van egy domb ahol átjövök midnen reggel, és ma csodák csodájára nem kellett visszaváltan. 😀

köszönöm szépen segitségét, és ha van ujabb tippje azt is szivesen fogadom! 🙂

üdvözlettel,
Nagy Zoltán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft