Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Magic Magic írta ekkor 2010.04.26. 14:58
Hello! Kb 2 éve használom a pirosat 19td 75 le VW be.Nemrég tettem bele A kis kiszerelésűből kék spurit szemre 20 liter vagy 30liter gázolajhoz fél flakont.Hát a pónilovak megvadultak egy kicsit nem rossz.Viszont ha nemhasználja az ember egyiket sem akkor lehet a külömbséget észre venni.Az autó teljesen ellomhul ellustul. további sok sikert a Fejlesztőknek
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft