A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációHello! Kb 2 éve használom a pirosat 19td 75 le VW be.Nemrég tettem bele A kis kiszerelésűből kék spurit szemre 20 liter vagy 30liter gázolajhoz fél flakont.Hát a pónilovak megvadultak egy kicsit nem rossz.Viszont ha nemhasználja az ember egyiket sem akkor lehet a külömbséget észre venni.Az autó teljesen ellomhul ellustul. további sok sikert a Fejlesztőknek
Legutóbbi hozzászólások