A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációElőző két törzsvevőnknek!
Már csak az ilyen tipusú megelégedett emberekért is érdemes dolgozni. Több lendületet ad mint a pénz, ezt nekem elhihetitek.
Hogyan lehetne az ország összes lakosával ezt tudatosítani? Toljuk a hirdetéseket, szórólapokat, minden formájú megszólítást, de legtöbben el sem tudják képzelni, hogy tényleg ez most nagyon jó termék.
Aki pedig rászokott a nyomatékos üzemmódra az le sem tenné többet. Mert a lendületes üzemmódot könnyű megszokni. Ha elhagyja pedig olyan mintha hat ördög húzná vissza.
Hogyan érjük el, hogy legalább egyszer vegyen egy félliterest és ötször öntse bele a tankba. A folyamatos javulást, ha nem is veszi észre akkor talán a FOGYASZTÁS-ba jelentkezik mindenkinél. De nem tudjuk a kereskedő partnereink nagyrészét rávenni, hogy ajálja már az istenért. Nekik fogják meghálálni a vevők szóban és további vásárlással. De mintha a boltos a saját maga ellensége lenne! Ezt soká fogom megérteni miért. Ha van ötlet szivesen veszem. Köszi! Ennyit mára! F.K.
Már csak az ilyen tipusú megelégedett emberekért is érdemes dolgozni. Több lendületet ad mint a pénz, ezt nekem elhihetitek.
Hogyan lehetne az ország összes lakosával ezt tudatosítani? Toljuk a hirdetéseket, szórólapokat, minden formájú megszólítást, de legtöbben el sem tudják képzelni, hogy tényleg ez most nagyon jó termék.
Aki pedig rászokott a nyomatékos üzemmódra az le sem tenné többet. Mert a lendületes üzemmódot könnyű megszokni. Ha elhagyja pedig olyan mintha hat ördög húzná vissza.
Hogyan érjük el, hogy legalább egyszer vegyen egy félliterest és ötször öntse bele a tankba. A folyamatos javulást, ha nem is veszi észre akkor talán a FOGYASZTÁS-ba jelentkezik mindenkinél. De nem tudjuk a kereskedő partnereink nagyrészét rávenni, hogy ajálja már az istenért. Nekik fogják meghálálni a vevők szóban és további vásárlással. De mintha a boltos a saját maga ellensége lenne! Ezt soká fogom megérteni miért. Ha van ötlet szivesen veszem. Köszi! Ennyit mára! F.K.
Legutóbbi hozzászólások