A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
Mint mindenhol itt is az elégedett vevő a legjobb reklám. Én általában 8-10- esével vásárolok, mert az ismerőseimnek is ajánlottam és nekik is bevált. Szerencsére az eladó nagyon segítőkész, sőt mivel nagyobb tételt veszek, így egy minimális kedvezményt is ad. Így az ismerőseim is olcsóbban használják. Sajnos volt vagy még mindig van néhány silány adalék aminek negatív tapasztalat miatt nagyon sok ember nem szereti a külön vegyészkedést. Pl: egy közeli ismerősöm diesel autójába ajánlottam, elmeséltem a tapasztalataimat, de mégsem érdekli. Pedig ott ahol Önök is versenyeznek az egyik csapat szerelői közé tartozik. Az előző versenyen is ott volt. Hallott Önökről, a termékről is, de mégsem érdekli. Én folyamatosan használom lassan több mint két éve. Télen csak a pirosat és ahogy melegszik az idő és biztonságosabban lehet a lovakat felnyeríttettni akkor már a kéket tankolom. Szóval mint írtam, az elégedett vevő a legjobb reklám. Pl: egy autós oldalon a saját képek között ott a kék spuri és már jópáran kérdezték, hogy mi az a Spuri. Szóval az Önök szavaival élve Kilincsel Előre!
Mint mindenhol itt is az elégedett vevő a legjobb reklám. Én általában 8-10- esével vásárolok, mert az ismerőseimnek is ajánlottam és nekik is bevált. Szerencsére az eladó nagyon segítőkész, sőt mivel nagyobb tételt veszek, így egy minimális kedvezményt is ad. Így az ismerőseim is olcsóbban használják. Sajnos volt vagy még mindig van néhány silány adalék aminek negatív tapasztalat miatt nagyon sok ember nem szereti a külön vegyészkedést. Pl: egy közeli ismerősöm diesel autójába ajánlottam, elmeséltem a tapasztalataimat, de mégsem érdekli. Pedig ott ahol Önök is versenyeznek az egyik csapat szerelői közé tartozik. Az előző versenyen is ott volt. Hallott Önökről, a termékről is, de mégsem érdekli. Én folyamatosan használom lassan több mint két éve. Télen csak a pirosat és ahogy melegszik az idő és biztonságosabban lehet a lovakat felnyeríttettni akkor már a kéket tankolom. Szóval mint írtam, az elégedett vevő a legjobb reklám. Pl: egy autós oldalon a saját képek között ott a kék spuri és már jópáran kérdezték, hogy mi az a Spuri. Szóval az Önök szavaival élve Kilincsel Előre!
Legutóbbi hozzászólások