A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlet mindenkinek!
Szóval Tisztelt Vásárlók!
Lessz Zöldkártyám ez már tuti! A füstölés elmúlt, a co-kiváló! Az autó mint egy álom. Én mindenkinek ajánlom! Apósom tegnap kapott egy flakonnal a névnapjára, próbálja ki! Majd elmesélem! 'Szóval bele a belevalót'!
Ja és a forgalmazóknak köszönöm a személyes érdeklődést!
Üdvözlettel fulcsii
Szóval Tisztelt Vásárlók!
Lessz Zöldkártyám ez már tuti! A füstölés elmúlt, a co-kiváló! Az autó mint egy álom. Én mindenkinek ajánlom! Apósom tegnap kapott egy flakonnal a névnapjára, próbálja ki! Majd elmesélem! 'Szóval bele a belevalót'!
Ja és a forgalmazóknak köszönöm a személyes érdeklődést!
Üdvözlettel fulcsii
Legutóbbi hozzászólások