Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
fulcsii fulcsii írta ekkor 2003.12.21. 10:00
Üdvözlet mindenkinek!
Szóval Tisztelt Vásárlók!
Lessz Zöldkártyám ez már tuti! A füstölés elmúlt, a co-kiváló! Az autó mint egy álom. Én mindenkinek ajánlom! Apósom tegnap kapott egy flakonnal a névnapjára, próbálja ki! Majd elmesélem! 'Szóval bele a belevalót'!

Ja és a forgalmazóknak köszönöm a személyes érdeklődést!

Üdvözlettel fulcsii
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft