A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Kálmán!
Néhány oldallal visszább olvastam egy 2,5 tds BMW-s hozzászólását,akinek a jobb minőségű spuris gázolajhoz az előtöltés állítását javasolta!Én is már 1 éve használom állandóan 1.5x-es arányban a piros spurit,egy Audi A4-be,1.9 TDI,a jól bevált elektromos adagolós 1Z motorkóddal.Nekem is érdemes lenne eltérni a gyári előtöltéstől?És ha igen milyen módon?
A válaszát köszönöm előre is!
Pataki Attila
Néhány oldallal visszább olvastam egy 2,5 tds BMW-s hozzászólását,akinek a jobb minőségű spuris gázolajhoz az előtöltés állítását javasolta!Én is már 1 éve használom állandóan 1.5x-es arányban a piros spurit,egy Audi A4-be,1.9 TDI,a jól bevált elektromos adagolós 1Z motorkóddal.Nekem is érdemes lenne eltérni a gyári előtöltéstől?És ha igen milyen módon?
A válaszát köszönöm előre is!
Pataki Attila
Legutóbbi hozzászólások