Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.05.05. 15:51
Pataki Attilának!
Valószínű igen. Mintaként írom, hogy a cég saját Transporter T4 is ilyen középnyomású adagoló van. Indikátor órával mérve a gyári 0,50 helyett 0,55-öt adtunk neki. Így a kigyorsításoknál harapósabb lett. Padon nem mértük, felül forgatva is könnyebben ment, hiszen lett ideje elégni a gázolajnak. Három különböző beállítással próbáltuk, de a 0,6o már nagyon recsegős lett. Az 1,9-nél is több beállítást ki kell próbálni. De előtte egy profi adagolóssal az adagoló tengely előtolását állíttasd be, ugyanis ez a kopással arányosan egy bizonyos mértékbe utánállítható. A bovden nélküli ilyen tipusú adagolók igen jó és tartós konstrukciók. Ha egy kicsit keményebb hangja lesz ne ijedj meg. Viszont gázfröccsökra azonnali reakciója lesz. Nem gondolkodik egy hétig, hogy menjek, vagy maradjak. Ha 90-100-al mész ezzel még kevessebbet is fogyaszt.
Nem is merem leirni a t4 fogyasztását, úgysem hiszik el, hogy 270e. km után a személyatókét is megalázza. Jó, ha 150-170 között küldom neki 4500-5000 fordulaton akkor bepuszílja a 9-10litert. De ez más lapra tartozik.
Ennyit látatlanba és dióhéjba. Üdv. Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft