A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció😛
Üdv Mindenkinek!
Én a PD TDI-be évek óta használom.Pirosból 1,5dl kékből 1dl egy tankhoz-50-55literhez.Nekem ez így bejött.(golf4 1.9TDI 85kW).Az autóban 310000km van nem füstöl , olajat nem eszik megy mint a szél.
Üdv Mindenkinek!
Én a PD TDI-be évek óta használom.Pirosból 1,5dl kékből 1dl egy tankhoz-50-55literhez.Nekem ez így bejött.(golf4 1.9TDI 85kW).Az autóban 310000km van nem füstöl , olajat nem eszik megy mint a szél.
Legutóbbi hozzászólások