Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Bálint Bálint írta ekkor 2010.05.10. 10:10
Én is PDTDI-be használom már jó pár hónapja: Passat Variant 1.9TDI 101LE. Jók a tapasztalatok! Mondjuk sztem az alapnak is jónak kell lenni. Egy >300E (persze óra szerint 120) km-es, ne adj Isten vmikor meg is csippentett, füstölő, olajevő PDTDI-ből nehéz csodát csinálni csupán adalékkal! Na mondjuk nem olyan rossz ám az a PDTDI, mint sokan állítják! Csak ugye jóformán ezek voltak az első (komolyabb) magasnyomású dízelek hazánkban, és sokan élvezték: hűha, hogy megy! Aztán sokszor meg is lett az eredménye… (Széthajtani mindent szét lehet.) Ja meg a magyar (noname-kutas) gázolaj ugye…

Nálam bevált: mostani kocsimba 5E km óta használom (szűrőcserék után) 1,5x-esen a pirosat. Pöccre indul -17-ben is, keveset eszik (vegyesem most AT-i g.olajjal 5.4), nem füstöl, tényleg szépen húzza mélyről is a bő 1,5 tonnás kasznit. Korábban F Astrám volt, 1.7 TD Isuzu, az is már 3 éve folyamatosan kapja a pirosat. (Megtartottuk a családban, mert ha vmi jó, azt ugye nem szabad eladni 🙂
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft