Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Zoltán Nagy Zoltán írta ekkor 2010.05.12. 12:48
Tisztelt Farkas úr! 😀

egy két hozzászólással ezelőttt kérdeztetem egy kicsi 4T motorral kapcsolatban. azóta is próbálgatom, és irta hogy irjam meg a gép paramétereit ugy könnyebben tudna segiteni. most ma mértünk kompressziót, 10,5, kb 3e km-van a blokkban. a gyári érték 9,5 😀 szóval igencsak jól siekrütl a bejáratás ( már akkor is használtam a kék spurit) eddig 50literhez 1,5dl használtam. de irta hogy próbálgassam hátha magasabb fordulton történik-e , ... valamit emlitett, bár már nem emlékszem rá. szóval, hogy ezt az arányt tartsam a későbbiekben is? próbáltam 98assal és kék spurival ugy mintha jobb lenne, bár végsebességben nem tutot többet minta 95öst tankoltam volna. Ajánlását előre is köszönöm, és további sok sikert kívánok a fejlesztésekhez! 😀 kivánom hogy hadd legyen több ilyen MAGYAR termékük, amikre bükszkék lehetünk, nemcsak azért mert magyar, de mert jó is! 🙂

üdvözlettel,
egy motoros:D:D:D
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft