A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok én is a hitetlenkedök közzé tartoztam,de engem meggyöztek.mondjuk nekem 'könnyü' volt kiprobálnom mert kaptam egy flakont ingyen 'tesztre'.Nade a lényeg: SEAT LEON 1,6 SPORT még a 98-as benzintöl is csörgött, beleöntöttem a SPURIT és abbahagyta! az igaz hogy a fogyasztásom csak 0,5-lit. csökkent de 130/km-alatt nem sokat jártam vele.Ja és soha nem volt viz az egész üzemanyag rendszerben! Szerintem ez sem egy elhanyagolhato szempont! Most egy 1,9-DCI RENAULT-om van ennél is ujkora ota használom és szivesen 'megmutatnám' az üzemanyagszüröbelsejét, kifogástalanul tiszta. Ja és volt egy ismerösöm akivel ugymond egy ugyanaz üzemanyaggal mentünk TÉLEN én semmi problémát nem vettem észre de öt mentenem kellett egy kis szürö elfagyás miatt.Igaz hogy 'SKOT' a gyerek de TÉLEN öntözi ám bele! Na ennyit gondoltam leirni a többéves tapasztalataimbol. Tudnék még sok mindent irni tapasztalatokbol PL: kamion soförök kellemes pénztárca kimélö.......! Na ugygondolom hogy egy flakon ára nem egy brutál összeg, VESZTENIVALOJA nincs mert ha kiszámolom minimum az árát vissza hozza. Aztán ha elfogyott a flakon ki kellszámolni hogy megérte e . Egyébként én nem az üzemanyag megtakaritás miatt használom hanem az üzemanyagrendszer tisztántartása miatt! Cinikusság nélkül nekem 'tök mindegy' mennyit eszik az autom 6-vagy 7-litert.Hát jo probálkozást!
Legutóbbi hozzászólások