Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
V. Csaba V. Csaba írta ekkor 2010.05.14. 20:51
Tisztelt Farkas Úr!
Köszönöm a választ. Ezennel én is belépek a Spuri-t használók táborába és természetesen a későbbiekben tapasztalataimat én is megosztom majd itt. Az viszont nagyon érdekelne, hogy mit jelent az, hogy "csak a kisebb teljesítményű változatlan minőségű porlasztócsúccsal gyártják." Azt, hogy a 82 LE motorhoz is ez a szelep van és az már a 101 lovashoz kevés ? Jó lenne erről egy pár szóban írna ha az ideje is úgy engedi.
Köszönettel: Csaba
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft