A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációV. Csabának!
Csak a kompjúterben lévő program más amúgy minden ugyanaz, még a porlasztócsúcs is. Ezekbe már nincs snellszelep. Köszi! F.K.
Csak a kompjúterben lévő program más amúgy minden ugyanaz, még a porlasztócsúcs is. Ezekbe már nincs snellszelep. Köszi! F.K.
Legutóbbi hozzászólások