A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Farkas Úr!
E85-re szeretnék átálni teljes egészében, 1,5-ös KIA járművemmel, amiben Mazda motor van. Olvasva az erről szóló tanulmányt honlapjukon -nem szakember lévén -úgy értelmeztem, hogy az adalékuk használata esetén esetleg nincs szükség a átalakítóra, amit több cég is ajánl ilyen üzemeltetés esetén?
HA így lenne, akkor annak költségét szívesebben fordítanám a spurira!
HA mégis ajánlott a beszereltetés, akkor is ki fogom próbálni az etamnolt sprurival keverve.
Várom válaszát, tisztelettel: Papp Tibor
E85-re szeretnék átálni teljes egészében, 1,5-ös KIA járművemmel, amiben Mazda motor van. Olvasva az erről szóló tanulmányt honlapjukon -nem szakember lévén -úgy értelmeztem, hogy az adalékuk használata esetén esetleg nincs szükség a átalakítóra, amit több cég is ajánl ilyen üzemeltetés esetén?
HA így lenne, akkor annak költségét szívesebben fordítanám a spurira!
HA mégis ajánlott a beszereltetés, akkor is ki fogom próbálni az etamnolt sprurival keverve.
Várom válaszát, tisztelettel: Papp Tibor
Legutóbbi hozzászólások