Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.05.17. 21:54
Papp Tibornak!
Nyáron nincs gond. Télen viszont az indításhoz nélkülözhetetlen az átalakító. Több E85 kell az indításhoz, valamint míg a motor legalább 40-60 fokra fel nem melegszik. Aztán a kopáscsökkentést, a gázosodás mentességet, az energia tartalmat és egyebeket már megoldja a SPURI.
Az indítási oktánt is jelentősen csökkenti a 105-ről, de csak harmadolni tudjuk hőmérséklet függvényében. Ha a Stacioner állapot beáll akkor nem is lesz jelentős a túlfogyasztás. Ennél a motor tipusnál még nem szereztünk tapasztalatot, de csak jót hallottam róla. Ki kell próbálni bátran. Nem kell tartani a káros hatásoktól, ha SPURI-t használ. Normál pirosat 1-1,5dl/ 50literhez. Írja meg tapasztalatát. Szivesen vennék olvasóink.
Köszönön felvetését! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft