Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Nagy Gábor Nagy Gábor írta ekkor 2003.12.25. 03:00
Sziasztok! Én is csak csupa jót tudok róla mondani. Egy 98 as E 280 Mercedesbe meg egy 94 es opel astra 1.4 be használtam. a merci azér eddig is ment, de most még jobban húz és legalább 1 , 1.5 tel csökkent a fogyasztása. 10.4 ről . az opelről meg ne is beszéljünk mintha nem a régi megszokott lenne, átmegy a zöldkártyán elsőre, nem zajos egyenletesen jár . Ajánlom mindenkinek. Üv
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft