A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok! Én is csak csupa jót tudok róla mondani. Egy 98 as E 280 Mercedesbe meg egy 94 es opel astra 1.4 be használtam. a merci azér eddig is ment, de most még jobban húz és legalább 1 , 1.5 tel csökkent a fogyasztása. 10.4 ről . az opelről meg ne is beszéljünk mintha nem a régi megszokott lenne, átmegy a zöldkártyán elsőre, nem zajos egyenletesen jár . Ajánlom mindenkinek. Üv
Legutóbbi hozzászólások