A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációCsabának!
Nagyon jó, hogy olcsón lehet üzemeltetni a kerti gépeket. Ez pedig nem az E85-re szabott anyag. Ennél már van jobb is. Kiváncsi vagyok a legközelebbi fűnyírásnál hogy viselkedik. Mit csinált a benne maradt E-85. Valószínű a karbiból elpárolog teljesen! Majd Írd meg! Köszi! F.K.
Nagyon jó, hogy olcsón lehet üzemeltetni a kerti gépeket. Ez pedig nem az E85-re szabott anyag. Ennél már van jobb is. Kiváncsi vagyok a legközelebbi fűnyírásnál hogy viselkedik. Mit csinált a benne maradt E-85. Valószínű a karbiból elpárolog teljesen! Majd Írd meg! Köszi! F.K.
Legutóbbi hozzászólások