A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv.Szaki!
Egy kérdés?
Az 1000-es motoromba(sűrítési viszonya:11,2:1)akarom használni a Kék spurit, az adagolási arányra vagyok kíváncsi.
Üdv.:Joe
Egy kérdés?
Az 1000-es motoromba(sűrítési viszonya:11,2:1)akarom használni a Kék spurit, az adagolási arányra vagyok kíváncsi.
Üdv.:Joe
Legutóbbi hozzászólások