A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Joe!
1,5dl 20liter bebzinbe. A legjobb a versenybenzin.
A JG-2 Full Racing versenybenzin Ára 900Ft/l. Ez a 102-es homológ. Lehet mást is, de ilyen aránynál elég, ha szívó a motor. Köszi a kérdést. Farkas Kákmán
1,5dl 20liter bebzinbe. A legjobb a versenybenzin.
A JG-2 Full Racing versenybenzin Ára 900Ft/l. Ez a 102-es homológ. Lehet mást is, de ilyen aránynál elég, ha szívó a motor. Köszi a kérdést. Farkas Kákmán
Legutóbbi hozzászólások