A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv, sok jót hallottam már a termékrők, ismerőseim is használják rendszeresen....
Személy szerint eddig egy konkurens amerikai márkát a G....P-t használtam ami nem volt rossz, de szerintem már síma izopropillal hígitják ...ezért vesztett is a minőségből.....tehát megoldás a Spuri!!!:)
Kecskeméten hogyan jutok hozzá, van tipp?
Személy szerint eddig egy konkurens amerikai márkát a G....P-t használtam ami nem volt rossz, de szerintem már síma izopropillal hígitják ...ezért vesztett is a minőségből.....tehát megoldás a Spuri!!!:)
Kecskeméten hogyan jutok hozzá, van tipp?
Legutóbbi hozzászólások