Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Ákos Ákos írta ekkor 2010.06.01. 19:43
Üdv, sok jót hallottam már a termékrők, ismerőseim is használják rendszeresen....
Személy szerint eddig egy konkurens amerikai márkát a G....P-t használtam ami nem volt rossz, de szerintem már síma izopropillal hígitják ...ezért vesztett is a minőségből.....tehát megoldás a Spuri!!!:)

Kecskeméten hogyan jutok hozzá, van tipp?
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft