A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKöszi a gyors választ, de azt hiszem jobb későn, mint soha elkezdeni Spurizni!:)
Egyébként az a tapasztalatom, hogy a mai modern új autók is végleges bejáratásukat "bekopásukat" kb 10e km után érik el, ekkor lesz erősebb és a fogyi is jobban alakul....
Egyébként az a tapasztalatom, hogy a mai modern új autók is végleges bejáratásukat "bekopásukat" kb 10e km után érik el, ekkor lesz erősebb és a fogyi is jobban alakul....
Legutóbbi hozzászólások