A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSziasztok!
Nekem csak egy régi Skoda 120-asom van...de azért állapotát tekintve nem rossz..85-ös évjáratú,frissen fényezett,ültetve van,direkt szűrő meg hasonlók..Nem is ez a lényeg..Jelenleg én is használom ezt a terméket és eddíg nagyon meggyőző..az alapjáratom egy kicsit emelkedett, vajon ez is a termék hatása? Eddíg jól szerepelt! Köszi! Sziasztok!
Nekem csak egy régi Skoda 120-asom van...de azért állapotát tekintve nem rossz..85-ös évjáratú,frissen fényezett,ültetve van,direkt szűrő meg hasonlók..Nem is ez a lényeg..Jelenleg én is használom ezt a terméket és eddíg nagyon meggyőző..az alapjáratom egy kicsit emelkedett, vajon ez is a termék hatása? Eddíg jól szerepelt! Köszi! Sziasztok!
Legutóbbi hozzászólások