Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Roli Roli írta ekkor 2003.12.27. 01:00
Sziasztok!
Nekem csak egy régi Skoda 120-asom van...de azért állapotát tekintve nem rossz..85-ös évjáratú,frissen fényezett,ültetve van,direkt szűrő meg hasonlók..Nem is ez a lényeg..Jelenleg én is használom ezt a terméket és eddíg nagyon meggyőző..az alapjáratom egy kicsit emelkedett, vajon ez is a termék hatása? Eddíg jól szerepelt! Köszi! Sziasztok!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft