A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdv.Szaki!
Kipróbáltam a 20L benzin 1,5dl JG2 arányt a gépemben és nagyon jól érződik a változás(könnyebben forog és gyorsul)!:)
Csak jobban és nagyobbakat durran gázelvételkor.
Mi okozhatja ezt?
Kipróbáltam a 20L benzin 1,5dl JG2 arányt a gépemben és nagyon jól érződik a változás(könnyebben forog és gyorsul)!:)
Csak jobban és nagyobbakat durran gázelvételkor.
Mi okozhatja ezt?
Legutóbbi hozzászólások