A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációSzevesztok, a spurirol szeretnék irni.Sok barátom van aki'óccckodik a spuritól, mert nem használ semmit----legyintenek'. pedig aki tud valamit az autókról, és főként érzi amiben ül az nagyon is jól tudja hogy mit is akartak a gyártók egyáltlán a találmányukkal.--Nos ez az anyag nem olyanoknak készült, akiknek csak azért van """"olyan ""autójuk hogy elmondhassák, hogy nekem ilyen meg olyan autóm van.stb. --Én már kb 'SPURIZVA'40,000 kmt autoztam vele, s bizvást állitom hogy müködik, --EZT A KÉTKEDŐKNEK''''persze sokan azt várják hogy a spurit beleöntik a benzinbe, akkor majd rögtön repülőgép lessz az autóból,,,,,,pedig egyszerűen::::: picit keményebben jar a motor, jobban húz, csendesebb az üzemi hangja.....kevesebbet fogyaszt, mindezt csak akkor ha rendes üzemi körülmények között használjuk........és igy csordogál vissza szépen a reá forditott összeg,,,tehát ez egy nagyon is jó anyag , és tényleg azt hozza amire 'GYÁRTOTTÁK"."NEM akarok megsérteni senkit,,__NEM FALÁBÚAKNAK! VALÓ:! Csak ajánlani, tudom mindenkinek, és aki tényleg autózni akar és szeret,az rögtön rá fog jönni ,hogy mit is akartam mondani e pár sorral. A SPURI gárdájának" pedig sok sikert a továbbiakban is.
Legutóbbi hozzászólások