Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Varga Csaba Varga Csaba írta ekkor 2010.06.10. 06:04
Tisztelt Szaki Kft!
Elégedett használója vagyok a Spurinak( Honda Jazz ,TDI toledo,Mercedes 300D szívó).Kérdésem az lenne, hogy mi a tapasztalat a mai DPF-es autókkal. Károsítja-e a DPF-et,Befolyásolja-e a hidegebb kipufogóhőmérséklet az utánégetést?Magyarán ha használjuk veszhet-e a garancia, vagy, ha nem valljuk be, kimutatható-e? Károsít-e, avagy éppen ennek is jó. Azt tudom, hogy az olajszintet kell figyelni, hígul-e, szaporodik-e és időben cserélni, na és un. LOW SAPS olajat használni,valamint csak alacsony kéntartalmú gázolajat használni. És itt a másik kérdés? Minden kúti gázolaj alacsony kéntartalmú?
Köszönettel várom válaszát.Azért írtam-e kérdést, mert sokat hallani a DPF problémáról, valamint aki új diesel vásárlására adja a fejét, az ezzel ma már 100% ban szembesül. Az nem vitás és meggyőző, hogy a common rail rendszernek jó,de ugye ezek már mind DPF esek.
Üdv! Elégedett használójuk!
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft