A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációTisztelt Cég!
Érdeklődnék, hogy a spuri üzemanyag adalék hanyadik használat után fejti ki hatását? Én egy Nissan Maxima V6 2.0.-t használok.
Köszönettel
Érdeklődnék, hogy a spuri üzemanyag adalék hanyadik használat után fejti ki hatását? Én egy Nissan Maxima V6 2.0.-t használok.
Köszönettel
Legutóbbi hozzászólások