A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációRadics Bélának!
Nagyon jól látod a lényeget, a nehézségeinkre is rávilágítottál. Érdekes, hogy szép eredménnyel elsöpörtünk minden régi és új konkurenciát, Ez még azért nem elég míg minden liter üzemanyagot nem kezelnek SPURI-val. Most is keressük a megismertetés lehetőségeit. Szervezzük a kutaknál, autósboltoknál az ingyenes kinálásokat és visszakérdezünk telefonon. 95% érzi, hogy jobb a menetdinamika már az első beöntésre. A falábúakra pedig rá kell hagyni. Tervezem, hogy mester-kurzusokat tartsunk az embereknek és tudatában legyenek az alapvető dolgokkal. Valamikor ez működött és 70-100fő hallgatta érdeklődéssel és tele kérdéssel a mítingeket. Csak elcsépeltté tették azok a cégek ezt a formát, akik ganyi becsapós terméket akarnak eladni. Ha van véleményed, vagy véleményetek mondjátok el ötleteiteket. Szívesen venné a cégünk minden olyat ami előre visz! Köszönöm mégegyszer a véleményed!
Farkas Kálmán
Nagyon jól látod a lényeget, a nehézségeinkre is rávilágítottál. Érdekes, hogy szép eredménnyel elsöpörtünk minden régi és új konkurenciát, Ez még azért nem elég míg minden liter üzemanyagot nem kezelnek SPURI-val. Most is keressük a megismertetés lehetőségeit. Szervezzük a kutaknál, autósboltoknál az ingyenes kinálásokat és visszakérdezünk telefonon. 95% érzi, hogy jobb a menetdinamika már az első beöntésre. A falábúakra pedig rá kell hagyni. Tervezem, hogy mester-kurzusokat tartsunk az embereknek és tudatában legyenek az alapvető dolgokkal. Valamikor ez működött és 70-100fő hallgatta érdeklődéssel és tele kérdéssel a mítingeket. Csak elcsépeltté tették azok a cégek ezt a formát, akik ganyi becsapós terméket akarnak eladni. Ha van véleményed, vagy véleményetek mondjátok el ötleteiteket. Szívesen venné a cégünk minden olyat ami előre visz! Köszönöm mégegyszer a véleményed!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások