A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációÜdvözlet Mindenkinek.
"Régóta autozom" de nem hallottam még a SPURI-ról. Ma láttam a 4-es elkerülőn egy kocsit telepakolva dobozokkal, a kocsi oldalán a reklám feliratot. Gondoltam megnézem a neten. Úgy hiszem hogy én is ki szeretném próbálni ezt a terméket hátha jobban megy a kocsim. Bár nincs vele baj 2 éves SUZUKI SX4. Nem tudom hogy ebbe lehet-e használni 32000 km van benne. Egyáltalán hol lehet kapni? Reklámozni én is szívesen tennném fel a matricát. Előre is köszönöm a segitséget
"Régóta autozom" de nem hallottam még a SPURI-ról. Ma láttam a 4-es elkerülőn egy kocsit telepakolva dobozokkal, a kocsi oldalán a reklám feliratot. Gondoltam megnézem a neten. Úgy hiszem hogy én is ki szeretném próbálni ezt a terméket hátha jobban megy a kocsim. Bár nincs vele baj 2 éves SUZUKI SX4. Nem tudom hogy ebbe lehet-e használni 32000 km van benne. Egyáltalán hol lehet kapni? Reklámozni én is szívesen tennném fel a matricát. Előre is köszönöm a segitséget
Legutóbbi hozzászólások