Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Fazekas Zoltánné Fazekas Zoltánné írta ekkor 2010.06.18. 23:39
Üdvözlet Mindenkinek.
"Régóta autozom" de nem hallottam még a SPURI-ról. Ma láttam a 4-es elkerülőn egy kocsit telepakolva dobozokkal, a kocsi oldalán a reklám feliratot. Gondoltam megnézem a neten. Úgy hiszem hogy én is ki szeretném próbálni ezt a terméket hátha jobban megy a kocsim. Bár nincs vele baj 2 éves SUZUKI SX4. Nem tudom hogy ebbe lehet-e használni 32000 km van benne. Egyáltalán hol lehet kapni? Reklámozni én is szívesen tennném fel a matricát. Előre is köszönöm a segitséget
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft