Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Göbi Göbi írta ekkor 2010.06.20. 14:32
Tisztelt Farkas Zoltánné!
Egy nagyon kedves ismerősöm is SX4-be használja. Rettentően meg van vele elégedve, de ő is azt mondta először, hogy egyébként is jó az autó. Most már azt, hogy így a nagyon jó! Én nyugodt szívvel ajánlom, én is már több mint két éve használom. Próbálja ki és tapasztalatait ossza meg ismerőseivel, hogy ha akarják ők is tudják használni. Üdvözlettel, Göbi
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft