A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációGöbinek!
Köszönöm, helyettem is válaszoltál. Nem szép dolog amúgy sem magunkat dicsérni. A száraz paramétereket pedig vagy érni valaki, vagy nem. Halkabb, kevesebbet fogyasztás stb. Ez a tipus a Suzukinál valahogy olyan sokat fogyaszt. És lomha is, ha nem pörgeted. Egy nyomatékos dizelhez, vagy egy ugyanilyen hondához képest. Spurival majdhogy visszaadja az igazi autózás élményét. Minden széria autó butítva van. Pont azért, hogy a száraz üzemanyagok ellenére kibírós legyen. Öblítsen rendesen és nincs baj. Ebből van a zabálógép. A gyárak 3-5év garanciákat adnak nem véletlen. Igaz, ha baj van mindíg az üzemanyagra kenik, meg másra.
Köszi, mégegyszer! Szia!
Farkas Kálmán
Köszönöm, helyettem is válaszoltál. Nem szép dolog amúgy sem magunkat dicsérni. A száraz paramétereket pedig vagy érni valaki, vagy nem. Halkabb, kevesebbet fogyasztás stb. Ez a tipus a Suzukinál valahogy olyan sokat fogyaszt. És lomha is, ha nem pörgeted. Egy nyomatékos dizelhez, vagy egy ugyanilyen hondához képest. Spurival majdhogy visszaadja az igazi autózás élményét. Minden széria autó butítva van. Pont azért, hogy a száraz üzemanyagok ellenére kibírós legyen. Öblítsen rendesen és nincs baj. Ebből van a zabálógép. A gyárak 3-5év garanciákat adnak nem véletlen. Igaz, ha baj van mindíg az üzemanyagra kenik, meg másra.
Köszi, mégegyszer! Szia!
Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások