A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációFarkas Zoltánnénak!
Ha kipróbálta a termékünk valamelyikét, az a kérésem, hogy Írja meg. Még negatív tapasztalat esetén is bátran, mert tudünk segíteni. Mindenféle technikai gondozáson és figyelmen is múlik. Először is 4-5 tankolást SPURI-val járjon és akkor kérem már jelezheti a reakciókat. A másik az, hogy a jót könnyű megszokni ezt ne felejtse el! Köszönöm érdeklődését és jól esett hölgy létére. Gratulálok a nyitott gondolkodásáért!
Farkes Kálmán
Ha kipróbálta a termékünk valamelyikét, az a kérésem, hogy Írja meg. Még negatív tapasztalat esetén is bátran, mert tudünk segíteni. Mindenféle technikai gondozáson és figyelmen is múlik. Először is 4-5 tankolást SPURI-val járjon és akkor kérem már jelezheti a reakciókat. A másik az, hogy a jót könnyű megszokni ezt ne felejtse el! Köszönöm érdeklődését és jól esett hölgy létére. Gratulálok a nyitott gondolkodásáért!
Farkes Kálmán
Legutóbbi hozzászólások