A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Jenő!
Szűrőt cseréljen, mióta nemvolt? Ez egy régi tipusú golf lehet. Kérem a gyártási évet, teljesítményt, és a km futást. Most használtál-e előszőr SPURIT és milyen arányba, és melyik termékünket. Lehet, hogy túl koszos, vizes. a rendszer. Ennek működnie kell. Hol tankolsz és milyen gázolajat? Köszi a bejegyzést!
Faskas Kálmán
Szűrőt cseréljen, mióta nemvolt? Ez egy régi tipusú golf lehet. Kérem a gyártási évet, teljesítményt, és a km futást. Most használtál-e előszőr SPURIT és milyen arányba, és melyik termékünket. Lehet, hogy túl koszos, vizes. a rendszer. Ennek működnie kell. Hol tankolsz és milyen gázolajat? Köszi a bejegyzést!
Faskas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások