A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
Regisztráció2,5 éves 75000km van benne, szervíz alkalmával minden szűrőt cserélnek,kivéve gázolaj. A pirosat használom,úgy ahogy a flakonra van írva. Eddig 1 flakont használtam el.
A SPURI üzemanyag adalék mindkét fajtája bármilyen típusú és üzemű belső égésű motorhoz ajánlott folyamatosan, minden tankolásnál! A SPURI (normál, piros) folyamatos alap védelmet nyújt, a SPURI JG-2 prémium kényeztetést végez!
Legutóbbi hozzászólások