A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJenőnek!
Mint írtam, pont a gázolaj szűrő a legfontosabb! Itt a probléma. Azonnal és legalább MAN tipusút, vagy jobbat. Az 5Mikronos szűrő nem gyerekjáták, a magyar gázolajoktól koszos kutaknál hamar tömődik el. Ha erőlködik a motor és nem kap gázolajat mindenképp melegszik és károsodik. De csak lokális jelleggel és később nagyobb károkat okoz. A SPURI hatását mindenképp érezni kell.
Alsóhangon dízelnél forgatónyomatékba 12% simán minden járműnél padon kimutatható! És érzik is a felhasználóink. Bocsi, de még a nők is.
Nem akarom lederogálni a szervizeket, hogy feliratos hordókba mi van, de bizos hogy nem az amivel a VW és Fuchs együtt kifejlesztette a motort. Akármilyen erezd el a hajam, de nagy márka is az. Az alneve TITÁN SUPERSYN PLUSZ. Molekula konverteres technikával gyártott. /MC/. És még ezt sem szabad gépkönyv szerinti km-ig használni.
Ja és nem is drágább mint akármilyen csili-vili multi olaj. Ennek is van fokozása, a versenyolaja, de ez ide nem kell. Mi a 4Literest ajánlanám a hideg, meleg képessége 5W40 de ez nem számít csak -30fok alatt. Kérnék választ szűrőcsere után. Ha mégsem az tovább megyünk a hibán mi a baja. Olyan nincs ne érezze valaki a különbséget! Tucatnyi oka lehet!
Üdv Farkas Kálmán
Üdv
Mint írtam, pont a gázolaj szűrő a legfontosabb! Itt a probléma. Azonnal és legalább MAN tipusút, vagy jobbat. Az 5Mikronos szűrő nem gyerekjáták, a magyar gázolajoktól koszos kutaknál hamar tömődik el. Ha erőlködik a motor és nem kap gázolajat mindenképp melegszik és károsodik. De csak lokális jelleggel és később nagyobb károkat okoz. A SPURI hatását mindenképp érezni kell.
Alsóhangon dízelnél forgatónyomatékba 12% simán minden járműnél padon kimutatható! És érzik is a felhasználóink. Bocsi, de még a nők is.
Nem akarom lederogálni a szervizeket, hogy feliratos hordókba mi van, de bizos hogy nem az amivel a VW és Fuchs együtt kifejlesztette a motort. Akármilyen erezd el a hajam, de nagy márka is az. Az alneve TITÁN SUPERSYN PLUSZ. Molekula konverteres technikával gyártott. /MC/. És még ezt sem szabad gépkönyv szerinti km-ig használni.
Ja és nem is drágább mint akármilyen csili-vili multi olaj. Ennek is van fokozása, a versenyolaja, de ez ide nem kell. Mi a 4Literest ajánlanám a hideg, meleg képessége 5W40 de ez nem számít csak -30fok alatt. Kérnék választ szűrőcsere után. Ha mégsem az tovább megyünk a hibán mi a baja. Olyan nincs ne érezze valaki a különbséget! Tucatnyi oka lehet!
Üdv Farkas Kálmán
Üdv
Legutóbbi hozzászólások