Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
Jenő Jenő írta ekkor 2010.06.30. 18:32
Jól értem,h a márkaszervízben nem kis pénzért rakják bele a gyári olajat,és az nem jó? Castrol Edge 5W40 .Egyébként Németországból hoztam az autót 68ezer km-el,és 60ezernél cserélték a gázolaj szűrőt. Rokontól vettem,tehát nem kamu. Igazi oka,h elkezdtem használni a Spurit az,h hátha segít a gyengébb itthoni gázolajon, a motor által megszokott Némethet képest. Romániába is szoktam tankolni, normális kúton szerintem még jobb a gázolaj mint itthon :))
Itthon meg minden kútra a MOL u.a.-t szállítja.
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft