A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációJól értem,h a márkaszervízben nem kis pénzért rakják bele a gyári olajat,és az nem jó? Castrol Edge 5W40 .Egyébként Németországból hoztam az autót 68ezer km-el,és 60ezernél cserélték a gázolaj szűrőt. Rokontól vettem,tehát nem kamu. Igazi oka,h elkezdtem használni a Spurit az,h hátha segít a gyengébb itthoni gázolajon, a motor által megszokott Némethet képest. Romániába is szoktam tankolni, normális kúton szerintem még jobb a gázolaj mint itthon :))
Itthon meg minden kútra a MOL u.a.-t szállítja.
Itthon meg minden kútra a MOL u.a.-t szállítja.
Legutóbbi hozzászólások