A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációKedves Jenő!
Ebbe nem kell elmélyülni, mert 1500 gépelt oldalon tudnám részletezni a tribológiát és atomi, és molekuláris felépítményeket. Mégegyszer leírom: amit írt az nem VW gyári olaj. És pont. A multiknak a pakura-szerü dolgokat is el kell adni. Nem vagyok senkinek sem a prókátora, de meglepődne tudná, hogy melyiknek milyen az összetétele.
Minden második olajcsere és gázolajszűrő csere is. Vagy megfogadja, vagy nem. Röviden szólva, már csak akkor derül ki, amikor késő. Az említett márkából pedig nem is mondanék semmit. Nem a márka a fontos, hanem a minőség és a teljesítmény osztály. Akármilyen nemzetközi, minősítéseket pedig a multi könnyen megkap. Legfeljebb nem a vásárolt gyártási licenc szerint készíti. Ki támadja meg? Egy irodában van vagy 70fő ügyvéd, és ugyanannyi nemzetközi jogász. De ennyit erről. Üdv. Farkas Kálmán
Ebbe nem kell elmélyülni, mert 1500 gépelt oldalon tudnám részletezni a tribológiát és atomi, és molekuláris felépítményeket. Mégegyszer leírom: amit írt az nem VW gyári olaj. És pont. A multiknak a pakura-szerü dolgokat is el kell adni. Nem vagyok senkinek sem a prókátora, de meglepődne tudná, hogy melyiknek milyen az összetétele.
Minden második olajcsere és gázolajszűrő csere is. Vagy megfogadja, vagy nem. Röviden szólva, már csak akkor derül ki, amikor késő. Az említett márkából pedig nem is mondanék semmit. Nem a márka a fontos, hanem a minőség és a teljesítmény osztály. Akármilyen nemzetközi, minősítéseket pedig a multi könnyen megkap. Legfeljebb nem a vásárolt gyártási licenc szerint készíti. Ki támadja meg? Egy irodában van vagy 70fő ügyvéd, és ugyanannyi nemzetközi jogász. De ennyit erről. Üdv. Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások