Barion Pixel

Vendégkönyv

A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!

Regisztráció
SZAKI KFT SZAKI KFT írta ekkor 2010.07.01. 16:50
Minden tipusba még a 185Le-re felhúzott teherautóba is. Ez a fehér VW T4. 422Nm. A 15000km-es olajcsere, amúgy is nálunk mindíg 12000. Ha egy olaj hajlamos a megégésre akkor az ezer km után is megég. Persze lehajtást féket, kuplungot mindent ehhez kell átalakítani. Szétteker mindent. De ennyit erről, mert nem vagyok a Fuchs embere csak egyedül ez vált be. Még a Honda versenyautónkba is, csak ott ugyanez 5W50-es. Ja és 12.e ft 5liter Köszi! Farkas Kálmán
Kérjük várjon...

×
Kosaram
A kosár üres.
Töltse meg kosarát
Vásárlás
Ft
A szállítás és az adók újra kiszámításra kerülhetnek a pénztárnál.
Ft