A bejegyzés írásához be kell jelentkeznie!
RegisztrációMinden tipusba még a 185Le-re felhúzott teherautóba is. Ez a fehér VW T4. 422Nm. A 15000km-es olajcsere, amúgy is nálunk mindíg 12000. Ha egy olaj hajlamos a megégésre akkor az ezer km után is megég. Persze lehajtást féket, kuplungot mindent ehhez kell átalakítani. Szétteker mindent. De ennyit erről, mert nem vagyok a Fuchs embere csak egyedül ez vált be. Még a Honda versenyautónkba is, csak ott ugyanez 5W50-es. Ja és 12.e ft 5liter Köszi! Farkas Kálmán
Legutóbbi hozzászólások